RU UA EN
X
МОБІЛЬНІСТЬ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА

Про компанію

Наше підприємство більше двадцяти років успішно здійснює свою діяльність в сфері будівництва.

Ми - енергійна і цілеспрямована команда на чолі з висококласними професіоналами.

Наш інженерний склад щорічно підвищує кваліфікацію, а для робочого персоналу ми проводимо внутрішню атестацію. Нам вдалося створити колектив фахівців, майстрів своєї справи, тому у кожного нашого проекту потужна інженерно-технічна підтримка.

Нашими головними принципами є повна відповідність виконуваних робіт стандартам, нормам і правилам, впровадження сучасних європейських і світових технологій, для забезпечення високої якості послуг, що надаються, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для відповідності вимогам міжнародного стандарту якості, на підприємстві впроваджена і успішно функціонує Система менеджменту якості ISO 9001:2015.

 

Протягом багатьох років ми плідно співпрацюємо з ДСП «ЧАЕС», СП «НОВАРКА», ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК Енергоатом» та іншими передовими підприємствами України. Завдяки цьому напрацьовано великий досвід виконання будівельно-монтажних робіт, підготовки і здачі виконавчої документації, а також успішного введення об'єкта в експлуатацію.

Наше підприємство має потужну матеріально-технічну базу, а саме: інструмент та обладнання, машини і механізми, складські приміщення і робочі цеху, в кількості необхідній для виконання декількох видів робіт одночасно.

Основні напрямки діяльності нашої компанії: