RU UA EN
X
МОБІЛЬНІСТЬ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА

Проммайданчик ДСП ЧАЕС

Свою професійну діяльність на об'єктах ДСП ЧАЕС і м Чорнобиль наше підприємство почало в кінці 1998 року. Ми брали участь у будівництві адміністративно-побутового корпусу, виробничого корпусу опалювальної котельні (ПОК) і допоміжних споруд ВП ЧАЕС.

З квітня 2002 року почали проводити будівельно-монтажні роботи на об'єкті СВЯП-2 м Чорнобиль.

З липня 2003 року працювали на об'єкті "Санпропускник на 1430 місць" ДСП ЧАЕС.

Вересень 2005 року будівництво "Закритої стоянки для великогабаритної техніки пожежного депо" ДСП ЧАЕС.

З серпня 2006 року виконання будівельно-монтажних робіт на об'єкті "Будівництво водозабірних свердловин № 10 та № 11" у м Прип'ять.

З серпня 2007 року будівельно-монтажні роботи на об'єкті: Перша черга "Комплексу виробництв по дезактивації, транспортування, переробки та захоронення радіоактивних відходів з територій, заражених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС" (кодова назва "Вектор").

Листопад 2009 року будівельно - монтажні роботи по влаштуванню зовнішніх внутрішньомайданчикових мереж водопроводу В1, В2 каналізації К1, К1Н об'єкта: «Будівництво та підготовка до експлуатації бетонного заводу (Майданчик« А ») і технічного майданчика (Майданчик« В »).

З листопада 2010 року участь в роботах по "Проектуванню і будівництва" Вимірювального комплексу для характеризації РАВ (ТРВ) Об'єкту Укриття ".

З вересня 2012 року будівельно-монтажні роботи по об'єкту "ДСП ЧАЕС. Система технічного водопостачання. Джерело технічної води (водоймище технічної води) з насосною станцією підживлення".

У вересні 2014 року був укладений довгостроковий договір на виконання робіт ДСТУ Б Д.1.1-1 діє до: 2013. Будівельні, монтажні, пусконалагоджувальні роботи по будівництву об'єкта "ДСП ЧАЕС. Реконструкція ділянки трубопроводу побутової каналізації, розташованої уздовж будівлі АБК-1".

Жовтень 2014 року розпочало виконання робіт по "Завершенню будівництва сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2) на майданчику ДСП" Чорнобильська АЕС ".

З вересня 2016 року виконували роботи по "Ремонту існуючої покрівлі приміщення ХВО будівлі ОВК ДСП ЧАЕС "і" Ремонтно-будівельні роботи будівлі №63 "Фіалка" згідно договорів з Державним підприємством «Національна атомна енергогенеруюча компанія" Енергоатом "Відокремлений підрозділ" Атомремонтсервіс ".

Наше підприємство розпочало свою співпрацю з компаніями VINCI Construction Grands Projets і Bouygues Travaux Publics (спільне підприємство НОВАРКА) з липня 2010 року.

З цього часу і по сьогоднішній день, ТОВ "Діор", в якості субпідрядника, бере активну участь в реалізації проекту в рамках основного договору № SIP08-1-001 на Проектування, будівництво, введення в експлуатацію Нового Безпечного Конфайнмента, укладеними відповідно до грантової угодою (Чорнобильський Фонд «Укриття»: Новий Безпечний Конфайнмент) між Європейським банком реконструкції та розвитку, як розпорядником фонду Гранта, наданого Чорнобильським Фондом «Укриття», і Державною спеціалізованою перед прийняттям «Чорнобильська АЕС», від 7 серпня 2007 року.

На об'єкті "Укриття" наше підприємство виконувало наступні види робіт:

За повідомленнями ЗМІ, Арка стала найбільшим пересувним наземним спорудою в світі. Повністю закінчити роботи по цьому об'єкту планується до кінця грудня 2017 року.

Крім робіт безпосередньо на об'єкті "Укриття" наш персонал виконує роботи і за договорами з іншими підприємствами: