RU UA EN
X
МОБІЛЬНІСТЬ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ ВИРОБНИЦТВА

Зварювальні роботи

        ТОВ «ДІОРО» має висококваліфікованих ІТР та зварників, необхідними ліцензіями та дозвіл для виконання різноманітних робіт по виготовленню вузлів та монтажу трубопроводів, виготовлення металоконструкцій будь-якої складності.

В даний час фахівці-зварювальники ТОВ «ДІОРО» виконують наступні основні види робіт:

            • ручне дугове зварювання (111)-MMA;
            • полуавтоматичне зварювання в середовищі захищених газів (131, 135)-MIG/MAG;
            • аргоно-дугове неплавким електродом (141)-TIG;
            • газове зварювання (311);
            • зварювання ПЕ та ПП труб терморезисторним (муфтовим) зварюванням та нагрітим інструментом впритул.

        Кожен з цих методів має свої переваги та більш актуальний для тих або інших видів робіт. Мы виконуємо роботи з металами різноманітних типів, в тому числі, виконуємо зварювання виробів та елементів з вуглецевх, легованих та нержавіючих сталей, а також труб із ПЕ та ПП.

        Для виконання робіт застосовується сучасне зварювальне обладнання, що забезпечує мобільність та зручність роботи, а також високу якість з'єднання металів. При підготовці деталей для зварювання, а також в процесі їх послідуючох обробки широко використовується додаткова техніка, в тому чіслі, обладнання для піскоструминної обробки. К якості продукції що виробляється на нашому підприємстві пред'являються жорсткі вимоги. У зв'язку з цим ТОВ«ДІОРО» застосовує тільки високоякісні витратні материали, такі як: зварювальний дріт, електроди та інші витратні матеріали.

        Для оцінки якості зварних з'єднань ТОВ«ДІОРО» має атестованих фахівців візуально-вимірювального контролю та кольорової дефектоскопії з правом видачі висновків, атестованих як за НПАОП та ISO, так і за ПНАЕ-Г.